Archiv

Níže naleznete přehled vybraných akcí a událostí, které Úřad pořádal nebo kterých se zástupci Úřadu účastnili. Přehled akcí, jejichž náplní byla metodická činnost Úřadu naleznete zde

 

ZVAŽUJETE KARIÉRU VE VEŘEJNÉ SPRÁVĚ?
PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ÚOHS

 

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže pořádá 6. října 2021 ve svém sídle na třídě Kpt. Jaroše 7 v Brně historicky první Den otevřených dveří pro zájemce o práci v oblasti dozoru nad veřejným zadáváním. Pokud máte právnické, ekonomické nebo stavební vzdělání a zvažujete kariéru ve státní správě, je tato akce určena právě vám. Akce je určena rovněž studentům a absolventům odpovídajících studijních oborů, neboť nabízená pracovní místa jsou vhodná i pro zájemce bez předchozích pracovních zkušeností s veřejnými zakázkami. 

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže v současné době hledá nové zaměstnance, konkrétně pro oblasti dozoru nad zadáváním veřejných zakázek. Na Dni otevřených dveří se účastníci dozví nejen základní informace o Úřadu, ale především podrobnosti o tom, co obnáší práce specialistů na veřejné zakázky, jaké musí kandidáti splňovat požadavky a jaké pracovní podmínky a benefity Úřad nabízí. 

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústředním správním úřadem, který má věcnou působnost v oblastech ochrany hospodářské soutěže, dozoru nad veřejným zadáváním, kontrole významné tržní síly a ve veřejné podpoře. V současné době zaměstnává více než 230 odborníků, zejména právníků a ekonomů.

 

Den otevřených dveří je pouze pro registrované. Jestliže máte zájem se zúčastnit, zaregistrujte se prosím prostřednictvím formuláře na této stránce.

Kde: třída Kpt. Jaroše 7, Brno

Kdy: 6. 10. 2021 v 15:00, doba trvání cca 1 hodinu.

V případě většího počtu přihlášených bude vytvořena druhá návštěvnická skupina, pro niž začne akce v 16:00.

O podrobnostech vaší účasti budete informování prostřednictvím emailu uvedeného v registraci.

 

 

 

cs | en
+420 542 167 111 · posta@uohs.cz